Ден на търпението
На 25 март във всички училища в България отбелязваме Деня на търпението, за да си напомним колко е важно да бъдем спокойни, толерантни и разбиращи в общуването си с другите.В ПГТ „Н.Й. Вапцаров“ всички се включихме в инициативата, за…