Ученици от Професионалната гимназия по транспорт с принос към облагородяване на паметника на дедо Пуне.
На 13 и 14 октомври 2025 г. учениците от Професионалната гимназия по транспорт се включиха активно в облагородяване на паметника на дедо Пуне, както и в подготовката за откриването на сградата на музея. Младите доброволци показаха усърдие, отговорност и…